Big Fish Ekibi

Big Fish Turkey

14 Yıldır devam eden
Turnuva Heyecanı

 

Sportif balıkçıların buluşma adresi Big Fish Türkiye’de, en büyük balık için başlattığımız bu müthiş rekabet, 2007 den bu yana devam ediyor.

Big Fish Turkey 23-26 Eylül 2021’de, 14. kez, bu kez yeni destinasyonu Çeşme Marina’da, Türkiye’nin en usta sportif balıkçılarını buluşturucak. Türkiye ve Avrupa’nın farklı bölgelerinden sportif balıkçıları bir araya getiren turnuva, 2019 senesinde 55 tekne ve 300’den fazla katılımcı ağırladı. Big Fish tartışmasız Türkiye’de düzenlenen en yüksek katılıcı sayısına sahip sportif balıkçılık turnuvasıdır.

Turnuva
Misyonu

İzleyici ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın önemli turnuvaları arasında gösterilen Big Fish Turkey, Türkiye’de yapılan sportif balıkçılık turnuvaları arasında “Yakala-Bırak-Yaşat” uygulamasını ilke edinen tek turnuva olma özelliğini de taşıyor.

Amatör Balıkçılık Sporunun Ruhu’nu, daha geniş kitlelere aşılamak, Big Fish Türkiye’nin en öncül misyonudur. Bizim içinde, bu ruhun ana teması olan “Yakala-Bırak-Yaşat” ilkesi ile, sadece ihtiyaç kadar balığın avlanması, diğerlerinin ise doğaya sağlıklı bir şekilde iade edilmesini teşvik eden ve farkındalık yaratan bir Turnuva, ana hedeftir.

Turnuvanın ötesinde Çeşme-Alaçatı bölgesinin en güzel mevsiminde eğlenceli etkinlikler, keyifli atölyeler ve konserlerle unutulmaz bir deneyim yaşatan Big Fish Turkey, ayrıca çocuklara özel Mini Turnuva ve Offshore Fishing Expo ile festival tadında bir program sunuyor.

İçingir çiftinin 2007 senesinde Türkiye’nin ilk offshore - açık deniz balık turnuvası olarak başlattığı ve organizasyonunu yaptığı turnuva, Türkiye’nin önde gelen iş insanları ve ünlü isimlerinin yansıra, Yunanistan, Kıbrıs, İtalya ve Dubai’den de misafirlerini ağırlamaktadır.

Big Fish Ekibi

Yeni Lokasyon.
Yeni Heyecan.

Big Fish Turkey 23-26 Eylül 2021’de, 14. kez, bu kez yeni destinasyonu Çeşme Marina’da, Türkiye’nin en usta sportif balıkçılarını buluşturucak.

Yeni destinasyonunda ilk kez düzenlenecek olan turnuva yeni avlanma alanları ile zorlu mücadeleyi çok daha zorlu bir hale getirecek.

Yeni destinasyon, kesinlikle Big Fish Fishing Turnuvasına katılan tüm katılımcılarda heyecan uyandıracak.